+44 (0)117 329 2425

Usługi

Zakupujemy wszelki używany sprzęt komuterowy

Aktywa IT ulegają dewaluacji w czasie dlatego zatrzymywanie starego sprzętu IT oznacza fizyczną utratę środków pieniężnych. Odsprzedaż tego sprzętu do HWTech Direct pozwala na opróżnienie miejsca magazynowego oraz dostarcza dodatkowych środków na zwiększenie cash-flow firmy.

Sprzedajemy szeroki wachlarz sprzętu komuterowego w konkurencyjnej cenie

Jeśli myślisz o zakupie bądź aktualizaji komponentów komputerowych, zwiększeniu produktywności i pomniejszeniu kosztów IT pozwól HWTech Direct na zaopatrzenie Twojej Firmy w najlepszej jakości markowy sprzet komputerowy w najlepszej cenie. Dysponujemy gamą ponad 30.000 produktów.

Zadzwoń dzisaj po w wycene produktu +44 (0)117 329 2425

Oferujemy rok gwarancji na wszystkie nasze komponenty

HWTech Direct oferuje rok gwarancji na wszystkie nowe i używane sprzęty IT. Oferujemy produkty znanych światowych marek dlatego z ufnością i dość często zwiększamy nasz okres gwarancyjny nawet do 3 lat. Zapeniamy wymianę wadliwego sprzętu tak szybko jak to tylko możliwe. To daje dodatkowe poczucie pewności naszym klientom.

*Ta opcja jest w tylko dla klientów użytkowników końcowych i nie jest dostępna dla handlowców i hurtowników. Prosimy o zapoznanie się z naszą stroną Regulaminu i warunków gwarancji.

Oferujemy dostawę na skale światową

Mamy wypracowaną współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi, takimi jak UPS, Royal Mail, FEDEx Parcelforce oraz innymi mniejszymi i lokalnymi firmami dowozowymi.
Gdziekolwiek na świecie znajduje się Twoja Firma lub oddzial HWTech Direct dostarcza swoje produkty w najkrótszy możliwy sposób.

Jeśli odsprzedajesz swój sprzęt, HWTech Direct pokryje Twoje koszty odbioru i przesyłki.

Możesz zmniejszyć koszty nowego sprzętu IT poprzez odsprzedaż swojego starego sprzętu i zapłacenie tylko różnicy

Oferujemy opcje zamiany sprzętu IT. Prześlij nam dane obecnie używanego sprzętu i pozwól nam na wycenienie konkurencyjnej oferty dla zamówienia Twojej Firmy.

Miej pewność że Twoje dane są bezpieczne

W czasach zwiększonej internetowej aktywności kryminalnej ważne jest aby firmy dbały o bezpieczeństwo danych. Po wykasowaniu plików z komputera potrzeba również wyczyścić tą część dysku w którym plik był zainstalowany oraz nadpisać je nowymi danymi. Hakerzy moga z łatwością odzyskać informacje pliku który został wcześniej wykasowany jeśli dysk nie został również wyczyszczony i nadpisany.

HWTech Direct oferuje czyszczenie dysków i nadpisywanie danych na wcześniej używane miejsca dysku na “zero-fill” (wyzerowanie) lub przypadkowe wzory numeryczne.

Wzmocnij swoje działania w temacie recyklingu

HWTech Direct zajmuje się recyklingiem starego sprzetu IT zgodnie z wymogami Zarządzenia Uni Europejskiej. Coraz wiecej firm dba o srodowisko naturanle ziemi i śledzi analizy wpływu sektora IT na naszą planetę. Pozwól nam na wsparcie Twojego działania w temacie recyklingu.

Stary sprzęt może być i tani i przydatny

Sprzęt o końcowym okresie eksloatacji (EOL) jest ciągle użyteczny a jednak dużo tańszy niż nowy sprzęt. Jest wspaniałą alternatywą dla firm o mniejszym budżecie. Niektóre sprzęty mogą być wykorzystywane przez lata od osiągnięcia stanu końca okresu eksploatacji. To dzieje się dlatego iż firmy produkujące wznawiają coraz to nowe wersje tych samych komponentów/produktów i naciskają na wymianę starych które ciągle pracują należycie. Mniejsze firmy wykorzystują niezawodność znanych marek poprzez zakup używanych starszych modeli produktów.

Wyszukiwanie zaawansowane nietpowych komponentów

Możemy zaoszczędzić Tobie czasu i środków pieniężnych poprzez wyszukanie rzadkich i trudnych do zlokalizowania komponentów. Czy potrzebujesz wymienić część zepsutego sprzętu czy planujesz zmagazynowac zapasowe części, HWTech Direct ma dostęp do światowych katalogów ponad 50.000 produktów IT.

Pozwól nam wyszukać co potrzebne i wykorzystaj swój czas na inne korzystniejsze działania Firmy.

Serwery dostępne pod krótko-terminowy wynajem

Jeśli nie jesteś pewny potrzeb IT dla swojej Firmy HWTech Direct oferuje krótko-terminowy wynajem w pełni wyposażonych serwerów. To umożliwia SME elastyczność w czasowym wykorzystaniu zwiększonej zdolnosci IT bez ryzyka ponoszenia nadmiernych kosztów.