+44 (0)117 329 2425

O nas

Hardware Tech Direct jest firmą handlującą sprzętem komputerowym IT z siedzibą główna w Bristolu w poludniowo-zachodzniej Anglii. Współpracujemy z firmami na całym świecie zakupując i sprzedając nowy i używany sprzęt komputerowy IT.

Nasi pracownicy mówią biegle w 5-ciu językach i mają prawie 10 lat doświadczenia w sektorze hadlu sprzętem IT.

Etyka Firmy

Wierzymy iż naszym zadaniem jest nie tylko kupno i sprzedaż wyposażenia komputerowego IT. Jak tylko możliwe pomagamy naszym klientom zmaksymalizować wartość ich aktywów IT poprzez oferowanie konkurencyjnych cen wymiany handlowej skupiając swoją uwage na najlepszej jakości sprzęcie używanym.

Duże firmy odnawiają swoje wyposażenie IT regularnie a używany sprzęt jest odsprzedawany często w dobrym stanie. Ten z kolei jest chętnie używany przez mniejsze firmy, które chętnie wykorzystują dostępne ceny najlepszych marek sprzętu IT zmniejszając znacznie swój budżet i koszty. Poprzez propagowanie odsprzedaży używanych sprzętów Hardware Tech Direct pomaga również zredukowac wpływ przemysłu IT na środowisko naszej planety.

Wykorzystanie używanych komponentów IT pozwala managerom na zaoszczędzenie środków pieniężnych, które mogą być wykorzystane w innych obszarach działalności firmy. Naprawa specyficznego sprzętu z wykorzystaniem używanych komponentów jest również znacznie korzystniejsza kosztowo niż używanie nowych części lub całkowita wymiana.